شما اینجا هستید : دانلود فصل دوم سریال See

دانلود فصل دوم سریال See

دانلود فصل دوم سریال See

دانلود فصل دوم سریال See(دیدن)

سریال See فصل دوم با بازی جیسون موموآ 

فصل دوم سریال see تمدید شد

برای دانلود فیلم به ادامه ی مطلب مراجعه کنید

  • نام اثر:See
  • کارگردان:Francis Lawrence
  • سال تولید:-
  • تاریخ انتشار:-
  • نوع فیلم:سریال -اکشن-درام-علمی تخیلی
  • مدت زمان:-
  • زمان انتشار: اوایل مرداد 99
بازیگران:
جیسون موموا، هرا هیلمار، نستا کوپر، سیلویا هوکس، الفری وودارد، موژان آریا، کریستیان کامارگو و آرچی مادکوه
خلاصه داستان:
داستان در آینده رخ میدهد جایی که ویروسی ناشناس باعث مرگ بسیاری از مردم زمین میشود و فقط یک تا دو میلیون نفر زنده میمانند اما همین افراد نیز بینایی خود را از دست میدهند تا پس از گذشت سال ها بینایی غیر قابل باور شود اما ناگاهان دو کودک بینا به دنیا می آیند و...
توضیحاتی در مورد تمدید سریال:
سریال های Dickinson (دیکینسون)، The Morning Show (برنامه صبحگاهی)، See (دیدن) و For All Mankind (برای تمام بشریت) اولین تولیدات اختصاصی Apple TV+ هستند که ظاهرا عملکرد آنها طی اولین هفته انتشار خیلی بهتر از انتظار ما بوده، بطوری که اپل نسبت به این عملکرد راضی به نظر می رسد چون خیلی زود هر چهار سریال را برای فصل دوم تمدید کرده است. پس اگر شما هم جزو طرفداران هر کدام از این سریال ها هستید، خوشحال باشید چون داستان هنوز ادامه دارد.
جزییاتی در مورد فصل دوم سریال see:
در اپیزود پایانی فصل اول سریال See شاهد بودیم که ماگرا و ملکه کین کنترل ارتش شکارچیان جادوگر و دولت پس از تاماکتی جون را در دست می گیرند. در خانه روشنایی، اتفاقاتی غیرمنتظره برای فرزندان جرلامارل رخ می دهد و بابا واس مانند همیشه در نقش ناجی ظاهر می شود. تاماکتی جون نیز در آتش ماگرا و ملکه کین می سوزد هر چند این پایان ماجراهای این دو خواهر نخواهد بود.
برای فصل دوم، به نظر می رسد که درگیری اصلی بین بابا واس و شخصیت ادو و تلاش های بابا واس برای نجات فرزند خواندگانش باشد. در قلمرو پایان نیز به نظر می رسد که ماگرا باید منتظر آشوب و شورش باشد. به طور کلی می توان گفت که در فصل دوم سریال See انتظار رویارویی های دراماتیکی بین دار و دسته اخراجی های بابا واس و سربازان ماگرا و البته جرلامارل را باید داشت.
لینک دانلود قانونی و دوبله شده پس از انتشار در سایت قرار خواهد گرفت