دانلود اپلیکیشن شاد مناسب برای اندروید + آموزش نصب برنامه

دانلود اپلیکیشن شاد مناسب برای اندروید + آموزش نصب برنامه

دانلود اپلیکیشن شاد مناسب برای اندروید + آموزش نصب برنامه

برنامه شاد متناسب برای آموزش مجازی

به همراه کلیپ آموزشی نصب برنامه 

برای دانلود برنامه به ادامه مطلب بروید

متاسفانه حدود 3 ماه است که با ویروس کرونا مواجه هستیم و این ویروس ناخوانده فعالیت های روزمره همه ی ما را مختل کرده است.

بحث آموزش دانش آموزان نیز از این قائده مستسنا نیست و با تعطیلی مدارس به کلی از کار افتاده است... چندی پیش آموزش و پرورش اعلام کرد که از این پس آموزش مجازی در دستور کار مدارس قرار بگیرد.

متاسفانه بستر مناسبی برای این امر موجود نبود تا بالاخره اپلیکیشن شاد به عنوان بستری مناسب معرفی شد.

دانلود نرم افزار شاد معرفی شده توسط آموزش و پرورش

در همین راستا سازمان اموزش و پرورش به کمک متخصصان حوزه ی IT نرم افزار شاد آموزش و پرورش را در حال اماده کردن هستند تا در اولین زمان ممکن امکان برقراری ارتباط میان دانش اموزان و معلمان فراهم شود تا در محیطی مناسب و با حفظ حریم شخصی و امکاناتی مناسب دانش اموزان بتوانند در محیطی اموزشی در فضای مجازی اما نزدیک به محیط واقعی درسی قرار گیرند. برای استفاده از برنامه و نرم افزار شاد اموزش پرورش نیاز به انجام یک سری دستور العمل است که در زیر ما به انها اشاره کرده ایم البته ناگفته نماند این نرم افزار هم اکنون در مراحل ابتدایی و ازمایش است و در زمانی که به طور رسمی ارائه شود ممکن است تغییراتی در این دستور العمل ها ایجاد شود که متعاقبا در هیمن پست مربوط به اپلیکیشن شاد اموزش و پرورش اعلام خواهد شد.

نحوه استفاده از نرم افزار شاد

ابتدا وارد سایت shad.medu.ir شوید.

ابتدا در فیلد کد ملی٬ کد ملی خود را وارد کنید.

سپس اطلاعاتی شامل سری شناسنامه و سریال شناسنامه را وارد فیلد مربوطه کنید.

تاریخ تولد خود را در فیلد مربوطه وارد کنید.

بر روی ورود به گروه کلاس من کلیک کنید.

بعد از انجام این کار وارد گروهی در پیام رسان سروش می شوید.

دانلود یکی از ۵ برنامه زیر برای امکان استفاده از برنامه شاد الزامی می باشد.

متاسفانه تا زمان نهایی شدن نرم افزار شاد اطلاعات تکمیل تر وجود نخواهد داشت.

نرم افزار شاد آموزش و پرورش برای آیفون

برای نصب نرم افزار شاد بر روی ایفون نیز باید از اپ استور و یا برنامه هایی مانند سیب اپ یکی از برنامه های آی گپ٬ گپ٬ سروش٬ بله و یا روبیکا را نصب کنید و مانند توضیحاتی که برای گوشی های اندروید گفته شد نرم افزار شاد را بر روی گوشی ایفون خود در داخل یکی از این ۵ برنامه فعال کنید و از ان استفاده کنید. وارد سایت shad.medu.ir شوید و در ان اطلاعات شخصی خود را وارد کنید و در نهایت بر روی دکمه ورود به گروه کلاس من کلیک کنید تا بتوانید نرم افزار شاد اموزش و پرورش را بر روی گوشی خود اجرا کنید. در صورتی که اطلاعاتی تکمیلی تر برای این پلتفرم منتشر شوید در همین پست ان را با شما در میان خواهیم گذاشت.

 

نرم افزار شاد آموزش و پرورش

توجه بفرمایید جهت ورود به برنامه شاد اموزش و پرورش باید مدیر و معلم مدرسه تمام اطلاعات شما (شامل کد ملی و شماره تماس) وارد نماید تا بتوانید از آن استفاده نمایید. پس در صورتی که به شما پیغام خطایی نمایش داده شد موضوع را با معلم و یا مدیر مدرسه خود مطرح نمایید.

همچنین در فیلم کوتاهی که پایین تر از این صفحه قرار دارد آموزش گام به گام نصب برنامه شاد اموزش و پرورش آمده شده است. منبع مطلب : وب سایت epz30.com

دانلود اپیکیشن شاد APK | حجم : 19 مگابایت

کلیپ آموزش نصب برنامه شاد